Перманентний макіяж - простий спосіб зробити себе яскравою

Навіщо щодня витрачати години на нанесення макіяжу, страждати від алергії на косметику або неможливості красиво і рівно підвести контур губ або очей через поганий зір? Сучасна косметологія всім жінкам дарує прекрасний шанс позбутися від щоденних стомлюючих процедур і незручностей - перманентний макіяж, який, по суті, вважається косметичної татуюванням. Що таке перманентний макіяж (татуаж)? Він наноситься методом введення в шкіру фарбувальних речовин.

Якщо класичні татуювання виникли ще в стародавні часи, то перманентний макіяж з'явився тільки в кінці ХХ століття. Він має чимало переваг:

  1. Перманентний макіяж тримається кілька років (від 2 до 6 років). Його стійкість залежить від концентрації пігменту, глибини імплантації, захисної системи організму.
  2. Такий макіяж не змивається і не стирається навіть під час регулярного відвідування басейну або сауни.
  3. Його можна наносити на всі частини - губи, брови, очі.

Перманентний макіяж брів

Товщина, колір і кожен вигин брів дуже важливі, адже брови відповідають за відображення всіх наших емоцій і почуттів. Намальована брова зазвичай виглядає неприродною і штучною. Основною відмінною рисою татуажу брів від декоративної косметики є їх природність. Крім того, татуаж брів легко допоможе приховати всі дефекти шкіри.

Перманентний макіяж брів сьогодні виконують за допомогою таких технік, як:

  • ростушування, яке використовується для підкреслення природної форми світлих брів;
  • імітація натуральних волосків, яка зазвичай застосовується при відсутності власних волосків або маскування рубців, шрамів та інших дефектів;
  • перехід кольору, який використовується для досягнення ефекту плавного переходу кольору волосків від світлого до темного і навпаки;
  • ефект перламутрового блиску під бровою для додання погляду особливої виразності.

Перманентний макіяж губ

Мабуть, губи є найбільш виразною частиною обличчя. Проте, далеко не всі жінки мають гарну форму губ. За допомогою технології перманентного макіяжу сьогодні можна не тільки виправити асиметрію, підкоригувати форму губ, але і змінити їх колір.

При нанесенні такого макіяжу фахівці використовують ростушування на різну глибину або обмежене нанесення контуру. Також татуаж губ виконують в техніці 3D (застосування колірних відблисків з метою додання ефекту рельєфу), стилю «натюрель» («татуаж без контуру губ»).

Перманентний макіяж очей

Для кожної жінки погляд - це зброя. Тому для будь-якої представниці слабкої статі дуже важливо завжди підкреслювати лінії і контури своїх очей. Підкреслити красу і виразність очей сьогодні можна за допомогою технології перманентного макіяжу. Виділяють кілька способів татуажу очей:

  1. Татуаж лінії вій (зафарбовування шкіри в зоні росту вій), який надає видиму густоту віям.
  2. Перманентний макіяж вій. Ростушування, як спеціальна техніка перманентного макіяжу, допоможе створити ефект тіней і надати віям будь-який відтінок.
  3. Нанесення стрілки.

Перманентний макіяж - справа непроста і нелегка. Такий макіяж не робиться на день, він стане вашим супутником на кілька років, тому до нього слід ставитися з максимальною відповідальністю. Довірити його можна тільки кваліфікованих фахівцям, які виконають всі процедури з використанням спеціальної апаратури, дотриманням всіх правил і зроблять дійсно якісний і неповторний перманентний макіяж.

Еще статьи